Okul Öğrenci Servis Taşımacılığı Hizmetleri

K12 Tur , ” Önce Güvenlik ” prensibi ile , geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı , evlerinden okullarına , okullarından evlerine en iyi hizmeti sunarak taşımayı amaç edinmiştir.

Çocuklarımıza yol arkadaşlığı yapacak olan sürücü ve rehberler titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Öğrencilerimizin , güven , konfor ve huzur içinde yolculuk yapabilmesi için tüm araçlarımızın kontrolleri ve güvenlik kriterleri itina ile yerine getirilmektedir.

Sadece çocuklarımızın taşımacılığında değil aynı zamanda trafik bilincinin oluşmasında da önemli bir rol oynamaktadır.  Sürücülerimiz ile yapmış olduğumuz sözleşmelerde , hatalı sayılan her davranışın bir cezai yaptırım bulunmaktadır.

15 yıllık birikim ve tecrübelerimiz sonucunda ortaya çıkan tüm bilgiler , ” servis rehberi el kitabı” ve” sürücü el kitabı” olarak yayınlanmış , çalışan personelimizin ve verdiğimiz hizmetin bir standarta oturtulmasına katkıda bulunmuştur.

Başlıca görevimiz , hepimizin en değerli varlıkları olan çocuklarımızın gönül rahatlığı ile teslim edilebildiği GÜVENLİ , ÇAĞDAŞ  ve KALİTELİ bir servis hizmeti sağlamaktır.