Personel Servis Taşımacılığı Hizmetleri

K12 Tur , şirketlerin en büyük zorluklarından biri olan personel ulaşımına, optimum güzergah planlaması ile kolay ve kalıcı çözümler üretir . ‘ Zaman ” değerinin bilincinde olan K12 Tur ,” sürekli müşteri memnuniyeti” ni ön planda tutarak bugün birçok şirkete güvenli , konforlu ve dakik personel taşıma hizmeti vermektedir. Personeline verdiği eğitimler ile servis kalitesini her geçen gün en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz sigortalı , Ticari Taşıt Kullanma Belgelerine sahip , tüm eğitim ve seminerlere katılarak deneyimlerinin zirvesinde , sorumluluk sahibi , sicili temiz , trafik kurallarına uyan güler yüzlü kişilerdir .

Servis araçlarımız tamamı 3 yaşını geçmemiş , yolcularımız için azami ölçüde konforlu , iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan , herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemek için periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmış araçlardır . Çalışmakta olduğumuz firma personelinin evlerinden iş yerlerine , iş yerlerinden evlerine güvenli , huzurlu ve konforlu bir şekilde zamanında ulaşımını sağlamayı taahhüt ediyoruz.

İstanbul gibi bir metropolde , artan araç sayısı , yol çalışmaları , kazalar , alt yapı eksiklikleri ve teknik arızalar sebebi ile oluşan tüm aksaklıklara pratik ve çabuk çözümler üreterek kesintisiz hizmet anlayışını ön plana çıkartmaktayız.